• Akçaburgaz Mah. 592 Sok. No:14,
  • Esenyurt, İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 2o Yıldan Fazla Deneyim...

CMF, 20 yıllık ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren üç ortak tarafından kurulmuştur. Türkiye'nin sanayi ve ticaret merkezi olan İstanbul' da yıllık 400.000 çift kapasitemiz ile müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde geçerli olan iş güvenliği standartlarına uygun ürünler tasarlamakta ve en gelişmiş Alman teknolojisine sahip poliüretan enjeksiyon makinesi ile konfor ve güvenlik aynı çizmede sunulmaktadır.

Güvenlik ve konforun yanı sıra çevre ile dost, insan sağlığına uygun olan ürünlerimiz, merkezi Almanya'da olan PFI enstitüsünün İstanbul'daki laboratuvarında test edilmektedir. 20 yıllık tecrübenin getirmiş olduğu avantajı kullanarak sektöre yenilikler ve yeni tasarımlar getirmek için çalışmakta olan CMF iş güvenliği alanında sınırlı kalmayıp günlük kullanıma yönelik popüler modellerini de geliştirmektedir.

Techno-Boots

Poliüretan esaslı Techno-Boot İş ve Güvenlik Botları

Sahip olduğu özellikleri ile kolay ve rahat bir kullanım sağlayan Techno-Boots, diğer botlara göre oldukça hafiftir. Hafifliği ve sağlamlığı ile iş esnasında enerji ile gün boyunca yorulmadan çalışmanıza destek vermektedir.

Yönetim Ekibimiz

Müşterilerimize Sonuç Odaklı Yüksek Kalitede Çözümler Üretiyoruz